Jazykové kurzy

Kurzy pro Děti

Máme dlouholeté zkušenosti s výukou cizích jazyků pro děti. Sledujeme nové trendy a požadavky na cizojazyčnou výuku dětí, proto dokážeme vaše děti naučit cizí jazyk kvalitně a především zábavně.

Příprava k maturitě

Doplňování a procvičování gramatiky, poslechu, čtení, psaní a mluvení. Procvičování typových otázek, cvičení a poslechů základní úrovně maturity a to nejen anglického jazyka.

Příprava na mezinárodní zkoušky

Naše škola se zaměřuje také na přípravu k mezinárodním zkouškám Cambridge ESOL. Zároveň jsme Vás ale schopni připravit na jakoukoli jinou jazykovou zkoušku. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti - poslech, mluvení, četbu a psaní.

Obchodní angličtina

Studujte obchodní angličtinu svým vlastním tempem, zvolte si úroveň a téma, které Vás zajímá. U nás se zdokonalíte ve výkladu a procvičování obchodní korespondence, slovíček a čtení ve třech úrovních pokročilosti. Studium každé úrovně je zakončeno finálním testem.

Firemní kurzy

Nabízíme firemní skupinovou či individuální výuku jazyků maximálně přizpůsobenou Vašim požadavkům, termín, frekvence i náplň dle Vašich požadavků a to vše přímo Vám „na míru“.

kurzy